Четверг, 02.07.2020, 23:50

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Методична копилка

Головна » Файли » Позакаласна робота » Вікторини

ЮНИЙ МИСТЕЦТВОЗНАВЕЦЬ
22.12.2014, 01:33

ЮНИЙ МИСТЕЦТВОЗНАВЕЦЬ

 

Вікторина для 6-7 класів

 

1. Спеціальне приміщення, музей для творів образотворчого мистецтва. (Картинна галерея.)

2. Вона буває довгою і короткою, товстою і тонкою, горизонтальною, вертикальною і похилою, прямою і кривою. Що це? (Лінія.)

3. Цей предмет необхідний для уроків образотворчого мистецтв та  має маркування Т, ТМ, М і т. Д. Що це за предмет? Що означає це маркування? (Олівець. Маркування позначає ступінь твердості: Т - твердий, М - м'який і т. П.)

4. Назвіть епоху, в яку творив геніальний художник і вчений Леонардо да Вінчі. (Епоха Відродження.)

5. Коли ми малюємо, то зображуємо на передньому плані предмети з чітко промальованими дрібними деталями. Чим далі предмет, тим менше він деталізований. Якого закону живопису ми дотримуємося? (Закон втрати виразності контурів предметів при видаленні.)

6. На передньому плані тінь від дерев або будинку виглядає яскраво, контрастно, на далекому - контраст послаблюється. Послаблюється при цьому і яскравість кольору. Який закон діє в даному випадку? (Закон повітряної перспективи.)

7. Живописні твори, виконані даними фарбами, відрізняє особлива прозорість барвистого шару. Назвіть ці фарби. (Акварель.)

8. Зараз у продажу багато листівок з жартівливими малюнками і веселими написами. До якого виду ви віднесете дані твори? (Листівки-шаржі.)

9. Ці малюнки створюються лініями, чергуванням світлих і темних плям на білому тлі. Колір в них вводиться дуже рідко. Як називається цей вид образотворчого мистецтва? (Графіка.)

10. Як називають художника, що створює малюнки до різних літературних творів? (Ілюстратор.)

11. Назвіть ім'я художника, який створив всього лише кількома лініями добре відомий образ вільної миролюбної птиці. (П. Пікассо, «Голуб миру».)

12. Ця фарба світлішає при висиханні, на папері створює бархатисту поверхню. Що це за фарба? (Гуаш.)

13. Ці слова прийшли з давньогрецької мови і в перекладі означають «начальник будівельних робіт». Які це слова? (Архітектура, архітектор.)

14. Розгадати ребуси.

Категорія: Вікторини | Додав: tgrechuha
Переглядів: 1319 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar